Przejdź do treści

MPZP - Zakończone zbierania wniosków

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego "Osów 1"
Data utworzenia:

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Szczecin o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Osów 1" w Szczecinie w dniach od 19 kwietnia 2024 r. do 17 maja 2024 r.

Miejscowy planu zagospodarowania przestrzennego "Pogodno - Budzysza Wosia"
Data utworzenia:

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Szczecin o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Pogodno - Budzysza Wosia" w Szczecinie w dniach od 28 lutego 2024 r. do 22 marca 2024 r.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego "Bukowe - Pszenna"
Data utworzenia:

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Szczecin o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Bukowe - Pszenna" w Szczecinie w dniach od 8 lutego 2024 r. do 4 marca 2024 r.

Miejscowegy plan zagospodarowania przestrzennego "Podjuchy - Centrum - Regalica"
Data utworzenia:

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Szczecin o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Podjuchy - Centrum - Regalica" w Szczecinie w dniach od 8 lutego 2024 r. do 4 marca 2024 r.

Miejscowy planu zagospodarowania przestrzennego "Wielgowo - Dunikowo 3"
Data utworzenia:

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Szczecin o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Wielgowo - Dunikowo 3" w Szczecinie w dniach od 4 lipca 2023 r. do 27 lipca 2023 r.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego "Warszewo - Odolany 2"
Data utworzenia:

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Szczecin o zbieraniu wniosków do przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Warszewo - Odolany 2" w Szczecinie w dniach od 27 czerwca 2023 r. do 25 lipca 2023 r.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego "Śródmieście - Zachód, Małkowskiego, Kosmos"
Data utworzenia:

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Szczecin o zbieraniu wniosków do przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Śródmieście - Zachód, Małkowskiego, Kosmos" w Szczecinie w dniach od 6 czerwca 2023 r. do 3 lipca 2023 r.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego "Turzyn - Noakowskiego 64"
Data utworzenia:

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Szczecin o zbieraniu wniosków do przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Turzyn - Noakowskiego 64" w Szczecinie w dniach od 16 maja 2023 r. do 15 czerwca 2023 r.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego "Skolwin Port 4"
Data utworzenia:

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Szczecin o zbieraniu wniosków do przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Skolwin Port 4" w Szczecinie w dniach od 11 maja 2023 r. do 2 czerwca 2023 r.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego "Międzyodrze - Ostrów Grabowski"
Data utworzenia:

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Szczecin o zbieraniu wniosków do przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego "Międzyodrze - Ostrów Grabowski" w Szczecinie w dniach od 4 maja 2023 r. do 26 maja 2023 r.